Właściwe oznakowanie produktów jest istotną formą ich promocji, dlatego warto zainwestować w samoprzylepne etykiety reklamowe. Można je stosować na przykład na pojemniki czy słoiki szklane lub butelki. W naszej drukarni proponujemy zestawy składające się z kilku arkuszy z wydrukowanymi na folii grafikami.

Reklamowe etykiety samoprzylepne – praktyczne i ozdobne

Oferujemy artykuły w wersji wodoodpornej lub papierowej, w różnych kształtach. Niektóre spośród nich są klasyczne, inne z kolei są bardziej ozdobne. Możesz skorzystać z gotowych grafik lub przesłać własne. Użyj jednego z proponowanych przez nas formatów, a my wydrukujemy ilustrację na Twoich naklejkach. Nasz sklep oferuje klientom wybór wielkości nakładu oraz różne rodzaje folii. Może być ona błyszcząca lub matowa.

Jak widać, samoprzylepne etykiety reklamowe z naszej drukarni to znakomity sposób na oznakowanie wielu przedmiotów, tak aby wyróżniały się one na tle innych. Proponujemy na przykład naklejki z nazwami ziół i przypraw, które wprowadzą porządek i organizację do każdej kuchni.

Etykiety samoprzylepne

Etykiety produktowe to kategoria produktów, które służą do identyfikacji produktów, informowania o specyfikacji i składzie oraz umożliwiania łatwej identyfikacji produktów. Etykiety te mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak papier, folia, tworzywa sztuczne lub etykiety samoprzylepne i dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Służą one do identyfikacji produktów, takich jak urządzenia elektroniczne, meble, opakowania, a także do zastosowania w branży spożywczej, farmaceutycznej i innych. Etykiety produktowe zapewniają szybką i łatwą identyfikację produktów i umożliwiają wygodne i bezproblemowe skanowanie kodów kreskowych. Są one idealne do stosowania w sklepach, magazynach i fabrykach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium