Jeśli samodzielnie przygotowujesz trunki lub przetwory do spiżarni, to z pewnością chciałbyś je odpowiednio odznaczyć. W tej części katalogu SODA Druk proponujemy naklejki na butelkę z domową nalewką lub winem. Poza opisem, z jakim trunkiem mamy do czynienia, znajduje się na nich też niewielka grafika z owocem lub kieliszkiem. Pomogą w utrzymaniu porządku w spiżarni, a dzięki estetycznemu wykonaniu przyozdobią stół biesiadny. Skorzystaj z oferty naszej firmy i zaopatrz się w potrzebne Ci etykiety na butelki – cena jednego egzemplarza to zaledwie 1 zł!

Etykiety na nalewki

  • nowość

Naklejki na nalewki – wzory i warianty

W SODA Druk znajdują się etykiety na nalewki do druku oraz na wina domowej roboty w kilkudziesięciu różnych wariantach. Pośród opcji wymienić można między innymi naklejki na butelki z trunkiem bazie cytryny, pigwy, śliwki czy jabłka, a także na domowe wina wytrawne, półsłodkie, słodkie i wiele innych. Jeśli jednak nie znajdziesz pośród nich interesującego Cię wzoru, możesz przesłać do nas własny projekt. W tym celu prosimy o kontakt.

Pod względem rozmiaru etykiety na nalewki z naszej oferty są uniwersalne i pasują na butelki o pojemności 500 ml, 700 ml oraz 1000 ml. Grafiki drukowane są na wodoodpornej folii samoprzylepnej o wykończeniu typu błysk lub mat, który należy sprecyzować podczas składania zamówienia. Na tym etapie zapytamy Cię również o nakład danego wariantu. Na etykietach znajduje się ponadto miejsce na wpisanie roku, z którego pochodzi dany trunek. Wybierz jeden z dostępnych wzorów lub zamów własny projekt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium