W firmie SODA Druk realizujemy zamówienia dla takich miejsc, jak stadniny, szkoły, ośrodki i kluby jeździeckie. Znajdziesz u nas tabliczki na boks dla konia, które są dostępne w pięciu kolorach: czerwonym, zielonym, granatowym, brązowym oraz czarnym. Znajduje się na nich miejsce na wiele różnych informacji o zwierzęciu. Poza imieniem zanotować można na nich datę urodzenia, rasę, maść i płeć konia, dane na temat jego matki, ojca, a także imię i nazwisko obecnego właściciela. Tabliczki na boxy do stajni mają format 297x210 mm, są pokryte laminatem UV, a wykonuje się je na podkładzie ze spienionych płyty PVC o grubości 4 mm. Szyldy pomagają w zachowaniu porządku w stajniach, w których na co dzień przebywają zwierzęta.

Tabliczki na boks dla konia

Personalizowane tabliczki na boks

Proponowane przez nas produkty można zamówić w jednej z dwóch opcji. Pierwszą z nich jest wersja podstawowa, w której pozostawimy miejsce do samodzielnego wypełnienia danych markerem. To dobry wybór, jeśli potrzebujesz uniwersalnego szyldu na boksy. Podczas składania zamówienia można wybrać też opcję personalizacji produktu. Już na tym etapie uzupełnisz formularz z informacjami na temat zwierzęcia i otrzymasz je od razu wydrukowane na tabliczce.

Zachęcamy, by wybrać nasze personalizowane szyldy na boksy do stajni. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi wyrobami dla ośrodków i klubów jeździeckich. Produkty wysyłamy w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Można też odebrać je osobiście w naszej siedzibie bez ponoszenia dodatkowych kosztów dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium