Odpowiednie oznakowanie miejsc pracy, przestrzeni publicznej czy osiedli mieszkaniowych jest kluczowym elementem struktury bezpieczeństwa w każdym budynku. W razie zagrożenia specjalne piktogramy usprawniają przeprowadzenie akcji ewakuacyjnej czy ratunkowej. Poza tym w jasny i czytelny sposób komunikują obecność strefy zagrożenia, terenu prywatnego czy obszaru zamkniętego dla osób trzecich.

Tablice informacyjne BHP dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane według ściśle określonych zasad i wytycznych. Duże litery na jasnym tle zapewniają dobrą widoczność nawet z większej odległości. Laminowana aplikacja monomeryczna jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne. Nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych, lecz na długi czas zachowuje odpowiednie nasycenie barw.

Tablice informacyjne zewnętrzne oraz piktogramy BHP powstały z myślą zarówno o pracownikach, jak i osobach przebywających na terenie danego obiektu. Jednoznacznie wskazują sposób postępowania w sytuacji zagrożenia lub wyznaczają teren zamknięty. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Tablice informacyjne

AWARIA – tabliczka AWARIA – tabliczka
Producent: SODA Studio
Cena:

16,90 zł

szt.
zobacz więcej
DEFIBRYLATOR – tabliczka DEFIBRYLATOR – tabliczka
Producent: SODA Studio
Cena:

16,90 zł

szt.
zobacz więcej
ODPADY – tabliczka ODPADY – tabliczka
Producent: SODA Studio
Cena:

16,90 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium