W SODA Druk wykonamy dla Ciebie materiały reklamowe i promocyjne w różnych formatach. Wśród nich znajdują się wizytówki dwustronne na bazie Twojego własnego projektu. To szybki sposób na przekazanie potencjalnym klientom najważniejszych informacji kontaktowych do Twojej firmy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty online – poznaj dostępne rozmiary i nakłady tych materiałów reklamowych.

Wizytówki

Wizytówki – drukarnia online

W SODA Druk oferujemy do wyboru dwa rodzaje formatów: 85x55 cm oraz 90x50 cm. Zadrukowywane są dwustronnie z wykorzystaniem pełnej palety CMYK. Jeśli chodzi o nakład, możesz zdecydować się na komplet liczący 50, 100, 250, 500, 1000, 2500 i 5000 egzemplarzy. Informacje drukowane są zaś na papierze kredowym o gramaturze 400 g/m2 i o szlachetnym wykończeniu. Cena zamówionego produktu uzależniona jest od wybranej opcji nakładu.

Wizytówki online – własny projekt

Zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia? W takim wypadku druk wizytówek online będzie najlepszym wyjściem. Wystarczy tylko wybrać odpowiadający Ci format i nakład, a następnie załadować grafikę, która ma zostać naniesiona na papier z obu jego stron. Możesz przesłać do nas swój własny projekt – pamiętaj tylko, by plik posiadał jedno z następujących rozszerzeń: JPG, TIFF, PDF, EPS, AI. Umieść na nim takie informacje, jak Twoje imię i nazwisko lub nazwa firmy, dane kontaktowe i adresowe czy też zajmowane stanowisko. Zadbaj o to, by dane te rozmieszczone były w czytelny sposób, a sam projekt był atrakcyjny, oryginalny i nawiązujący do działalności, jaką prowadzisz.

Ekspresowa realizacja zamówienia online

Kolejną cechą, którą warto wziąć pod uwagę, jest wartość spadów, wynosząca 2 mm. Dzięki temu podczas druku żadne elementy nie zostaną ucięte. W trakcie projektowania dobrym wyjściem jest wykorzystanie jednej strony na umieszczenie na niej najważniejszych informacji, natomiast drugiej – na dużą grafikę przedstawiającą na przykład logo firmy. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie wizytówek dwustronnych w wysokim nakładzie, to przesyłka za pomocą Paczkomatów będzie darmowa. Wyślemy ją w ciągu 48 godzin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium