ZAKAZ PALENIA naklejka 250x100mm

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3,99 zł 3.99


ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

ZAKAZ PALENIA E-PAPIEROSÓW naklejka

  • rozmiar: 250x100mm
  • nakład: 1szt.
  • folia ORACAL ORAJET 3164 o grubości 100 µm
  • zaokrąglone narożniki zwiększające żywotność naklejki
  • drukna maszynie Roland VersaEXPRESS RF-640
  • druk atramentami ecosolwentowymi
  • nacinanie na maszynie SUMMA S120T z nożem aktywnym
  • odporne na warunki atmosferyczne

Opis produktu

Przedstawiamy naszą wyjątkową naklejkę "Zakaz palenia" - idealne rozwiązanie, aby wyraźnie oznaczyć miejsca, w których palenie jest zabronione. Ta naklejka skutecznie informuje i przypomina osobom o zakazie palenia w danym obszarze.

Naklejka ma rozmiar 250x100mm, co zapewnia dobrą widoczność i czytelność komunikatu. Jej wyjątkowy design z napisem "Zakaz palenia" jest doskonale widoczny i trudny do przeoczenia. Dodatkowo, naklejka została wyposażona w zaokrąglone narożniki, co nie tylko zwiększa jej żywotność, ale również ułatwia jej aplikację.

Nasza naklejka "Zakaz palenia" została wykonana z wysokiej jakości materiału, który jest odporny na warunki atmosferyczne. Bez względu na to, czy naklejka jest stosowana na zewnątrz czy wewnątrz, będzie utrzymywać swoją trwałość i jakość przez długi czas. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że naklejka nadaje się do różnych miejsc, takich jak biura, szkoły, restauracje, hotele, miejsca publiczne i wiele innych.

Nasza naklejka "Zakaz palenia" jest łatwa w aplikacji. Wystarczy oczyścić i wysuszyć powierzchnię, a następnie nałożyć naklejkę. Może być używana na różnych powierzchniach, takich jak drzwi, ściany, okna, meble itp.

Zachowaj bezpieczeństwo i przestrzegaj zasad z naszą naklejką "Zakaz palenia". Dodaj ją do swojej przestrzeni, aby jasno wyrazić swoje stanowisko w kwestii palenia i stworzyć przyjazne dla zdrowia środowisko.

Podstawa prawna

Dz.U.2019.2182 t.j.  | Akt obowiązujący

Wersja od: 19 sierpnia 2020 r.
 
Art.  5.  [Zakaz palenia]
1.  Zabrania się palenia wyrobów tytoniowych, w tym palenia nowatorskich wyrobów tytoniowych, i palenia papierosów elektronicznych, z zastrzeżeniem art. 5a:
1) na terenie zakładów leczniczych podmiotów leczniczych i w pomieszczeniach innych obiektów, w których są udzielane świadczenia zdrowotne;
2) na terenie jednostek organizacyjnych systemu oświaty, o których mowa w przepisach o systemie oświaty, oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, o których mowa w przepisach o pomocy społecznej;
3) na terenie uczelni;
4) w pomieszczeniach zakładów pracy innych niż wymienione w pkt 1 i 2;
5) w pomieszczeniach obiektów kultury i wypoczynku do użytku publicznego;
6) w lokalach gastronomiczno-rozrywkowych;
7) w środkach pasażerskiego transportu publicznego oraz w obiektach służących obsłudze podróżnych;
8) na przystankach komunikacji publicznej;
9) w pomieszczeniach obiektów sportowych;
10) w ogólnodostępnych miejscach przeznaczonych do zabaw dzieci;
11) w innych pomieszczeniach dostępnych do użytku publicznego.
1a.  Właściciel lub zarządzający obiektem lub środkiem transportu, w którym obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych i palenia papierosów elektronicznych, jest obowiązany umieścić w widocznych miejscach odpowiednie oznaczenie słowne i graficzne informujące o zakazie palenia wyrobów tytoniowych i palenia papierosów elektronicznych na terenie obiektu lub w środku transportu, zwane dalej "informacją o zakazie palenia".
2.  (uchylony).
3.  (uchylony).
4.  Rada gminy może ustalić, w drodze uchwały, dla terenu gminy inne niż wymienione w ust. 1 miejsca przeznaczone do użytku publicznego jako strefy wolne od dymu tytoniowego, pary z papierosów elektronicznych i substancji uwalnianych za pomocą nowatorskiego wyrobu tytoniowego.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium